Bez kategorii

Elektroniczne papierosy – jak wyczyścić clearomizer

Ciągle wielu e palaczy ignoruje konserwację oraz utrzymanie czystości swoich elektronicznych papierosów. Większość myśli, że wystarczy wyłącznie ładować baterie, wymieniać grzałki i raz na jakiś czas przetrzeć urządzenie. Niestety spore grono e-palaczy nie zwraca uwagi na to, co znajduje się wewnątrz clearomizera. Jest to bardzo duży błąd, ponieważ to właśnie on odpowiada za przemianę liquidu w chmurę dymu, a nawet najdrobniejsze zabrudzenie może mieć wpływ na smak palenia. Większe natomiast mogą powodować niewłaściwą pracę parownika, jak i całego elektronicznego papierosa.

Większość początkujących palaczy ma przy pierwszej zmianie smaku liquidu lub mocy spore dylematy, ponieważ do tej pory wystarczało jedynie dolewać tego samego liquidu. A teraz co? Sporo osób zastanawia się wtedy czy można mieszać liquidy o różnych smakach lub co zrobić z resztą płynu, który pozostał w parowniku? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ wystarczy wyczyścić clearomizer. Nawet jeśli w parowniku został jakiś płyn, to nie przeszkadza. Wystarczy go wylać w bezpieczne miejsce i odczekać chwile z ponownym napełnieniem. Nie ma znaczenia, co ponownie wlejemy do zbiorniczka, ponieważ przed każdym napełnieniem powinniśmy clearomizer dokładnie umyć. Regularnie go czyszcząc, mamy pewność, że nasz elektroniczny papieros odwdzięczy się nam wtedy wyraźnym smakiem i dużą wydajnością. A jak umyć clearomizer?

Na początek odkręć clearomizer od akumulatorka i rozbierz go na części pierwsze. Potem opłucz go dokładnie i wyczyść pod ciepłą wodą – ta z kranu w zupełności wystarczy. Konieczne jest pozbycie się wszystkich zanieczyszczeń, a po czyszczeniu należy dokładnie osuszyć elementy przed ponownym uruchomieniem e papierosa.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/

You may also like...