rolety dzień noc
Bez kategorii

Rolety okienne dzień noc – kiedy się sprawdzą?

Rynek wnętrzarski to dzisiaj naprawdę ogromna gałąź gospodarki, każdy z nas chce bowiem mieć w domu przedmioty unikatowe, które pasują do jego gustów i wystroju mieszkania. Problem pojawia się kiedy przychodzi nam wybrać meble, obrazy na ścianę czy rolety. Problematyczne mogą okazać się zwłaszcza te ostatnie, ponieważ w sklepach spotkamy wiele modeli, wzorów czy kolorów rolet – na które więc powinniśmy się zdecydować?

Roleta czy karnisz i firana?

Pierwszą decyzją, którą będziemy musieli podjąć, jest wybór między roletą okienna a karniszem i firaną. A na który z tych produktów powinniśmy się zdecydować? To już zależy w największej mierze od naszych indywidualnych gustów oraz stylistyki, w jakiej utrzymane jest mieszkanie. Zanim jednak zdecydujemy, warto zastanowić się nad zaletami każdego z rozwiązań. Zaczynając od firan, nadrabiają przede wszystkim w aspekcie wizualnym, dzięki swojej zwiewności i lekkości nadają pomieszczeniu ciekawego, intymnego charakteru. Jednak same firanki nie ochronią nas przed nadmiernym nasłonecznieniem mieszkania, dlatego najczęściej muszą one iść w parze z zasłonami. Z kolei rolety to ciekawy, modny i funkcjonalny produkt – w zależności od tego, na jaki model się zdecydujesz, mogą być wzorzyste, proste, naścienne, okienne – wariantów jest naprawdę wiele. Rolety z kolei nadrabiają funkcjonalnością, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się np. na rolety okienne dzień noc lub rolety zaciemniające.

Rolety okienne dzień noc – dlaczego są tak popularne?

Trzeba przyznać, że rolety dzień noc możemy spotkać dzisiaj w praktycznie każdym oknie – jest to najpewniej uwarunkowane ich modną aranżacją oraz funkcjonalnością, która daje nam możliwość dopasowania nasłonecznienia pomieszczenia do naszych aktualnych potrzeb. Jest to także produkt, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji, jak i w wnętrzach kolorowych, zaprojektowanych z przepychem i sporą dozą dodatków czy ozdób.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *