CZAS WOLNY

Zasady działania e papierosa

E papieros – już sama nazwa nawiązuje do klasycznego papierosa z filtrem i bibułką, napełnionym tytoniem. Zasada działania elektronicznych papierosów jest bardzo prosta. Każdy e papieros posiada zbiorniczek, który nazywany jest clearomizerem. W nim znajduje się liquid, którym napełnia papierosa. Nowoczesne elektryki posiadają także dwie grzałki, które odpowiadają za podgrzewanie liquidu i pojawienie się pary wodnej.

E papieros – gdzie go kupić

Zakupu pierwszego elektronicznego papierosa można dokonać na dwa sposoby – w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Oba warianty mają swoje zalety, jak i wady.
Zakup online pozwala na wybór spośród niezliczonej ilości modeli oraz mamy swobodę w porównywaniu ofert. Poza tym wiąże się z dużą wygodą zakupu oraz trochę niższymi cenami niż w sklepach stacjonarnych. Jednak w tym przypadku nie mamy możliwości sprawdzenia produktu i niestety jesteśmy narażeni na napotkanie nieuczciwego sprzedawcy. Natomiast w sklepie stacjonarnym zapłacimy więcej, ale otrzymamy wsparcie konsultanta i gwarancję wysokiej jakości produktu.

E papieros – ile kosztuje

Ceny elektronicznych papierosów są bardzo zróżnicowane i w głównej mierze zależą od miejsca ich zakupu, modelu oraz producenta. Warto wyposażyć się w dwa egzemplarze e papieros, ładowarkę i liquid. Można przyjąć, że modele dla początkujących można kupić już za około 200 zł lub niewiele więcej. Mowa oczywiście o sprawdzonych miejscach i posiadającą dobrą jakość zagwarantowaną przez producenta.

 

Zajrzyj również tutaj: https://vonshu.com/pl/e-papierosy/https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://unabigo.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/

You may also like...