CZAS WOLNY

Co powinieneś wiedzieć o e-papierosach

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wyroby tytoniowe są szkodliwe. To wie każdy. Jednak coraz więcej osób nie chce się truć i wybiera bezpieczniejsze rozwiązanie, jakim są e papierosy. Co powinieneś wiedzieć o elektronicznych papierosach, zwłaszcza że chcesz ich używać? Podpowiadamy!

Przede wszystkim zacznijmy od tego, czym właściwie są e papierosy. Otóż jest to zamiennik tradycyjnego papierosa, który dzięki swoim właściwościom nie szkodzi naszemu zdrowiu, jednocześnie zapewniając nam te same walory smakowe i pobudzające. Używając papierosa elektronicznego, nie trujemy innych, a także pozytywnie wpływamy na środowisko naturalne, ponieważ nie uwalniamy substancji smolistych, a jednego papierosa używamy kilkukrotnie. E papieros składa się z baterii, atomizera oraz wkładu zawierającego płyn z nikotyną.

O zaletach e papierosów mógłby powstać osobny tekst, ale warto wymienić tutaj choćby takie jak:
– brak substancji rakotwórczych,
– pozwalają rzucić palenie skuteczniej niż inne środki,
– są bezzapachowe, dzięki temu nikomu nie przeszkadzają,
– oszczędne, bo wymiana wkładów nie jest kosztowna,
– mogą działać relaksująco.

Największą wadą, choć nie jedyną jest obecna w nich nadal nikotyna, która nie ma działania rakotwórczego, ale może spowodować inne choroby.

Należy również wiedzieć, że tak jak tradycyjne papierosy to i e papierosy przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jak to wygląda w rzeczywistości, każdy widzi. Ważne jest to, że osoby niepełnoletnie, niepalące oraz kobiety w ciąży nie powinny sięgać po elektroniczne papierosy.

Części do e papierosów znajdziesz m.in. na Lulany.plManiolo.pl , Cetia.pl oraz Nowinky.pl

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

You may also like...