ZDROWIE

E papierosy – czy to tanie papierosy

Palenie e papierosów uznawane jest jako tańsze od palenia zwykłych papierosów. Czy tak jest? Koszt jednej paczki papierosów wynosi w zależności od rodzaju ok. 20 zł. Korzystając z e papierosa, należy najpierw zakupić urządzenie i jest to wydatek rzędu kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Do tego potrzebujemy liquid, który kosztuje ok. 10 zł za 10 ml. Do tego dochodzi wymiana grzałki co dwa tygodnie – 10 zł.

W ogólnym rozrachunku można stwierdzić, że owszem, e papierosy https://maniolo.pl/e-papierosy/ są tańsze. Przestawiając się na elektronicznego papierosa, częściej się po niego sięga, niż wcześniej paląc tradycyjne papierosy.

Plusem jego jest to, że nie wydziela nieprzyjemnego dymu, więc można używać go w domu czy aucie, w wyniku czego stosujemy go dużo częściej niż zwykłego papierosa i często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Na szczęście jednak kilka modeli posiada licznik zaciągnięć. Paląc e papierosy, nie poczujesz drapania w gardle, ani kopa nikotynowego.

E papierosy a najtańsza alternatywa, czyli skręcanie papierosów

Od dawna wiadomo, że tanie palenie i tanie papierosy to te, które robi się samemu. Nie ma się co oszukiwać skręcanie papierosów samodzielnie to najtańsza opcja. Skręcane papierosy z dobrej jakości bibułek do papierosów i z filtrów oraz kupionego oddzielnie tytoniu, mogą być nawet o połowę tańsze od paczki kupionej w sklepie. Tak naprawdę wystarczy trochę wprawy i można robić papierosy dla siebie w zaciszu swojego domu.

Pewne jest jedno, spór między miłośnikami a przeciwnikami elektronicznych papierosów będzie ciągle trwał. Co prawda nieznane są jeszcze dokładne skutki długotrwałego palenia e papierosów https://maniolo.pl/, ale jedno wiadomo, są tańszą alternatywą dla tradycyjnych papierosów.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

You may also like...