ZDROWIE

Jak wybrać dobrego e papierosa

E papierosy pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Nowi użytkownicy elektronicznych papierosów nie do końca wiedzą jak je wybrać i zrobić to poprawnie.

Cechy e papierosów i różnica w stosunku do wyrobów tytoniowych

W większości przypadków elektroniczny papieros to kompaktowe urządzenie, które wyglądem przypomina zwykłego papierosa, a te zaawansowane – małe pudełko. Składa się z baterii, atomizera, podgrzewacza, zbiornika z liquidem.

Zasada działania elektronicznego papierosa jest bardzo prosta. Po dokręceniu liquid nagrzewa się i odparowuje, a para przypomina dym tytoniowy. To nie jedyna wspólna cecha. Nikotyna zawarta jest również w liquidzie.

Według producentów e papieros jest mniej szkodliwy dla zdrowia niż zwykły papieros. Para wodna, w przeciwieństwie do tradycyjnego dymu tytoniowego, nie zawiera szkodliwych toksyn, a pojęcie biernego palacza nie dotyczy osób znajdujących się w pobliżu użytkownika elektronicznego papierosa.

Poza tym można śmiało stwierdzić, że e papierosy są wygodniejsze od zwykłych wyrobów tytoniowych. Mało tego brak w nich szkodliwych substancji, które znajdują się w zwykłym papierosie. Poza tym można z nich korzystać praktycznie wszędzie, nawet tam, gdzie palenie zwykłych papierosów jest zabronione.
Użytkownik e papierosa może w przeciwieństwie do tradycyjnego papierosa, ograniczyć zaciągnięcia się do 1-2, a zatem używać elektronika tylko w razie potrzeby, ponieważ zapalając zwykłego papierosa, naturalnym jest, że palimy go do końca. Tutaj nie ma takiej potrzeby.

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

 

 

Popularne tagi : e papierosy częście papierosy akcesoriae papierosy części zamiennee papierosy akcesoria zamienne , nowinky.pl , cetia.pl , lulany.pl

You may also like...