MODA

Jeansy męskie – moda klasyka, nawet do eleganckiej marynarki

Panowie coraz częściej starają się o siebie dbać i wybierać ubrania, które są odpowiedzią na aktualne trendy mody. Pewne elementy garderoby pozostają ponadczasowe, dlatego mężczyźni chętnie po nie sięgają. Do takiej klasyki należą kultowe jeansy, w których panowie wyglądają bardzo dobrze, a można łączyć je z koszulami i marynarkami na wiele różnych sposobów.

 

Marynarka, t-shirt, jeansy

Nie ulega żadnej wątpliwości, że jeansy męskie bardzo dobrze pasują do prostych t-shirtów i koszul, ale dobrze również komponują się w zestawieniu z elegancką marynarką, delikatnie przełamują zbyt oficjalny styl. Nadają nieco bardziej swobodnego wizerunku. To doskonałe rozwiązanie dla panów, którzy nie lubią wyglądać zbyt formalnie, ale zależy im na utrzymaniu klasy. Jeansy świetnie będą wyglądać w duecie z marynarką o gładkiej strukturze.

Pod marynarkę można ubrać klasyczny czarny lub biały t-shirt. Inne barwy oczywiście też się sprawdzą, ale wiele zależy od koloru marynarki. Zawsze sprawdzą się odcienie neutralne. Warto również pomyśleć, jakie buty będą najlepszym dopełnieniem takiej stylizacji. Dobrze będą wyglądały buty sportowe. Sporo zależy od tego, na jaką okazję się wybieramy, jednak połączenie marynarki z dżinsami to na tyle klasyczne zestawienie, że sprawdzi się w bardzo wielu sytuacjach. Można dobrać do tego klasyczny, skórzany pasek. Panowie zwykle lubią to, co praktyczne, dlatego podczas kolejnych zakupów śmiało mogą pomyśleć o zakupie marynarki, zwłaszcza jeśli nie mają jej jeszcze w swojej szafie.

 

W parze z koszulą

Niektórzy panowie zastanawiają się, czy lepsza od t-shirtu okaże się tradycyjna koszula pod marynarką. Oczywiście warto spróbować. Wiele zależy tutaj od jej fasonu. Niektóre koszule są wykonane z miękkich materiałów – w trosce o komfort Panów. Dlatego również nie powinno ich zabraknąć w męskich szafach. Koszula dodaje męskości i sprawia, że mężczyźni wyglądają na profesjonalistów, dlatego to często wybierany strój do pracy zwłaszcza w firmach, gdzie obowiązuje dress code.

Przy zakupie koszul, marynarek, jak i innych ubrań, warto zwracać uwagę na jakość ich wykonania. Czasem trzeba za nią więcej zapłacić, ale pozwoli nam to uniknąć rozczarowania. Dobre materiały charakteryzują się odpornością na uszkodzenia, nie niszczą się zbyt szybko pod wpływem wysokiej temperatury prania. Dobra bawełniana koszula, marynarka i dżinsy to styl dobrze wpisujący się w definicję bezpiecznej klasyki.

You may also like...