URODA

Mezoterapia mikroigłowa Łódź – sprawdź spektakularne efekty jakie daje ten zabieg

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczne narzędzie do odmłodzenia skóry, poprzez jej intensywną regenerację. Jak sugeruje drugi człon nazwy, zabieg ten polega na wykonaniu tysięcy mikroukuć w skórze za pomocą wałka, w którym umieszczone są maleńkie igły. Wykonanie nakłuć w skórze jest oznaką dla organizmu, że musi podjąć działania naprawcze i odbudować powstały uraz. Dzięki temu następuje synteza kolagenu i elastyny, która powoduje zagęszczenie i uelastycznienie się skóry.

Mezoterapia mikroigłowa Łódź – co jest wskazaniem do takich zabiegów?

Mezoterapia mikroigłowa powodując mikrouszkodzenia skóry, zmusza organizm do wytworzenia nowego kolagenu, który ma za zadanie odbudować uszkodzone włókna skóry. Jak wiadomo kolagen, to jedno z głównych białek utrzymujących odpowiednią elastyczność, gładkość i kontur twarzy. Im mniej go w naszym organizmie, tym bardziej widać oznaki starzenia się na naszej skórze. Wskazaniem do stosowania tego rodzaju zabiegu są zmarszczki, zarówno mimiczne jak i powstałe na całej twarzy. Mezoterapia mikroigłowa skutecznie rozprawia się nawet z długoletnimi przebarwieniami skóry. To także skuteczna metoda w walce z rozstępami i cellulitem. Jeśli masz więc problem z tego typu zmianami, mezoterapia mikroigłowa jest doskonałym narzędziem.

Mezoterapia mikroigłowa Łódź – pierwsze efekty już po jednym zabiegu

Już po jednym zabiegu mezoterapii mikroigłowej można zauważyć pierwsze efekty, jednak tak jak w przypadku każdych zabiegów bazujących na regeneracji skóry, ostateczny efekt będzie widoczny dopiero po około miesiącu. Aby uzyskać spektakularne efekty odmłodzenia skóry i redukcji cellulitu konieczne będzie wykonanie przynajmniej kilku zabiegów, jednak pierwsze efekty zachęcą do dalszych działań. Jeśli szukasz skutecznej metody na pozbycie się niechcianego defektu skóry, sprawdź: mezoterapia mikroigłowa Łódź.

You may also like...