DOM

TOP 5 lamp stojących w stylu modern classic

Lampy stojące zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki są piękne, oryginalne i bardzo praktyczne. Ich najważniejszym elementem jest wspaniała, dekoracyjna podstawa. Zobaczcie 5 zjawiskowych modeli modern classic, które w 2020 roku dołączyły do naszych kolekcji.

Zimą dni są krótkie, a gdy nie ma śniegu – również szare i ponure. W tym okresie szczególnie doceniamy dobrze zaprojektowane oświetlenie dodatkowe. Lampy stojące zaprojektowane w stylu nowoczesnej klasyki zapewniają przyjemne światło, budują we wnętrzach wyjątkowy, relaksujący klimat i cudownie podkreślają wytworność wystroju. Ich cechami charakterystycznymi są:

  • okazały abażur, wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • dekoracyjna, bogato zdobiona, zaskakująca podstawa (to kluczowy element projektu)
  • wysokie walory praktyczne

Lampy stołowe modern classic znakomicie odnajdują się w różnych, eleganckich, oryginalnych aranżacjach. Pasują zwłaszcza do mieszkań urządzanych w stylu nowoczesnej klasyki, art deco, glamour, nowojorskim, modern, klasycznym lub eklektycznym. By uzyskać zachwycający efekt, model biurkowy warto postawić na drewnianym stoliku, szafce vintage, eleganckim biurku, starym regale lub zabytkowej komodzie.

Nowości zima 2020

  1. Lampa stołowa MILJA

Złota, dekoracyjna podstawa, klasyczny, jasny abażur, szklane ozdobniki, mistrzowsko dopracowane detale i eleganckie, delikatne linie – lampa MILJA to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. Jest piękna i bardzo praktyczna. Pozwala doświetlić strefę wypoczynkową oraz stworzyć w każdym pomieszczeniu relaksujący, wytworny klimat.

  1. Lampa stołowa SOBENA

Lampka stojąca SOBENA w pełni oddaje ideę stylu modern classic. Posiada fantazyjną, złotą podstawę, szklane zdobienia i duży, jasny abażur. Jest elegancka, oryginalna i niezwykle praktyczna. Wspaniale rozprasza światło, podkreśla szykowność wystroju, zdobi wnętrza i buduje wymarzony klimat do relaksu lub pracy.

  1. Lampa stołowa NESTOR

Marmurowa podstawa, elegancka, stalowa noga i klasyczny abażur (do wyboru biały lub czarny) – tak różnorodna kompozycja materiałów, faktur i kształtów zaskoczy i zachwyci najbardziej wymagającego designera. Dekoracyjna lampa NESTOR to wyrafinowany, przyciągający wzrok dodatek, dedykowany osobom, które marzą o stworzeniu wytwornej, oryginalnej i inspirującej przestrzeni do życia i pracy.

  1. Lampa stołowa AKIM

Ten zjawiskowy model posiada złoty abażur i unikatowe, szklane zdobienia. Został zaprojektowany z myślą o osobach z artystyczną duszą. Wyrafinowana, złota konstrukcja, otoczona szklanymi liśćmi sprawia, że lampie AKIM bliżej jest do drogocennego dzieła sztuki niż do klasycznego oświetlenia stołowego.

  1. Lampa stołowa KSENIA

Lampka stojąca KSENIA to ostatnia nowość modern classic, o której chcielibyśmy dziś wspomnieć. Została wykonana ze stali i szkła. Posiada złotą, fantazyjnie giętą, ażurową podstawę oraz obszerny, jasny klosz. Po wprowadzeniu do wnętrz, staje się ich wyrafinowaną ozdobą i użytecznym dodatkiem. Daje cudne, delikatne, ciepłe światło.

Po więcej nowości (nie tylko w stylu modern classic) zapraszamy już wkrótce.

 

You may also like...