URODA

Cienkie i łamliwe włosy? Peruka idealnie je zamaskuje!

Jak informują lekarze oraz licencjonowani trycholodzy, powodów, dla których nasze włosy tracą na objętości, a z biegiem czasu także stają się coraz cieńsze oraz łamliwe jest całe mnóstwo. W wielu przypadkach za taki stan rzeczy odpowiada nieprawidłowa dieta, uboga w tak kluczowe dla naszej fryzury składniki jak witamina D, B, cynk, czy żelazo. Organizm nie jest w stanie zgromadzić ich zapasu, przez co wszelka ilość dostarczanych z pożywieniem substancji odżywczych przekierowywana jest do organów wewnętrznych, którym ciało nadaje priorytet. Najczęściej witaminy i mikroelementy trafiają do serca, wątroby, czy trzustki, aby zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, od którego przecież zależy stan naszego zdrowia, a niejednokrotnie – nasze życie. Włosy są w takim przypadku pomijane, co bezpośrednio przekłada się na sytuację, w której naczyniami krwionośnymi zlokalizowanymi w obszarze skóry głowy trafia do nich jedynie marginalna ilość substancji odżywczych umożliwiających włosom prawidłowy porost.

 

Nie jest to jednakże jedyna przyczyna pogorszenia się kondycji naszego uczesania. Winę za to ponosić może także przedłużający się stres związany z wykonywaną pracą lub przeżywaną sytuacją rodzinna, częsta ekspozycja na szkodliwe substancje, w tym dym papierosowy czy spaliny samochodowe, jak również niewystarczającą ilością snu. Co ciekawe, eksperci podkreślają, że negatywnie na stanie naszych włosów odbijać się mogą także silne leki które przyjmujemy celem zwalczenia poważnych chorób, jak również wszelkiej maści uwarunkowania genetyczne czy zaburzenia hormonalne. Jak więc widać powodów, dla których nasze włosy nie wyglądają już tak spektakularnie jak miało to miejsce jeszcze do niedawna może być całkiem sporo. Jesteśmy jednak przekonani, że bardziej ciekawi Państwa odpowiedź na pytanie – jak sobie z taką bolączką poradzić?

 

Ze swojej strony pragniemy zarekomendować zakup peruki naturalnej, której kolor, grubość, długość oraz styl upięcia zostaną w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań i preferencji. Oznacza to, że nie będą Państwo musieli decydować się na produkt wytwarzany masowo, a dostosować wyrób samodzielnie tak, aby różnica pomiędzy nim a Państwa włosami naturalnymi była niemalże niezauważalna. Mogą Państwo także wzbogacić swoje życie o nutkę szaleństwa i podjąć decyzję o nabyciu wyrobu w niezwykłym kolorze czy też w modnym, zniewalającym stylu, który będzie tak daleki od klasycznego, zwyczajnego wyglądu jak to tylko możliwe – decyzja należy tylko i wyłącznie do Państwa! Po nabyciu peruki w naszym salonie będą Państwo mogli także regularnie go odwiedzać celem nabycia najwyższej jakości wyrobów kosmetycznych, stylizacyjnych i konserwacyjnych, dzięki czemu raz zakupiona peruka służyć będzie Państwu przez długi okres czasu bez konieczności regeneracji czy wymiany produktu na nowy. Zapewniamy, że pomimo stałych wahań na rynku dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać najkorzystniejszy możliwy stosunek jakości do ceny oferowanych usług i wyrobów. Jeżeli chcą się Państwo o tym przekonać samodzielnie – zachęcamy do odwiedzin w naszym punkcie – Sklep peruk w Krakowie przy ul. Szlak 24!

You may also like...