MIŁOŚĆ

Tak spędzimy tegorocznego Sylwestra

W domu, na balu czy u przyjaciół, który to Twój wybór?

 Niebawem Sylwester. Każdy z nas już mniej więcej wie, jak chce spędzić ten szczególny dzień w roku. Niektórzy mają już „zaklepane” wejściówki na najmodniejsze imprezy, inni wiedzą, że domówka u znajomych uda się tak świetnie jak co roku, jednak są i tacy, którzy Sylwestra spędzą samotnie, w domu, przed telewizorem. My już wiemy, jakie plany mają single Polacy. Zastanawiacie się, jak procentowo rozłożą się wyniki? Wraz z portalem randkowym MyDwoje zapytaliśmy ich jak spędzą ten jedyny wieczór w roku. Zapraszamy do zapoznania się nimi. Może jeszcze jest czas, by listę gości powiększyć o kilku sąsiadów – tak, by w tym roku nikt nie był sam w Sylwestra.

 

Sylwester w pojedynkę czy z przyjaciółmi?

 

Czy zaskakuje nas, że sporo ponad połowa zapytanych nie podjęło żadnej inicjatywy, by w Sylwestra zaszaleć? Niestety, bardzo duża grupa singli spędzi tę noc w domu przed telewizorem lub po prostu prześpi nadejście Nowego Roku. Czyżby to było spowodowane tak wspaniałymi pozycjami w telewizji, które szkoda byłoby przeoczyć? A może jednak decyduje tu zwykłe lenistwo, bo pierwszy stycznia jest dniem wolnym od pracy, więc warto po prostu odpocząć i nie podejmować żadnej aktywności. A może zwyczajnie wolimy ponarzekać na naszą samotność i zaszyć się w ciemnym zakątku? Powodów może być dużo więcej. Jedno jest pewne: jeśli nie weźmiemy sprawy w swoje ręce, nie możemy mieć nadziei, że nagle, wraz z najściem Nowego Roku, wszystko zmieni się jak za dotknięcie magicznej różdżki.

 

Na szczęście duża grupa osób, bo 42% singli ma już pomysł na to, jak zmienić porażkę w sukces. Nie czeka na przysłowiową gwiazdkę z nieba, a woli samemu zaplanować Nowy Rok już od pierwszej minuty. Co zatem najchętniej wybieramy? Okazuje się, że 18% zapytanych wie, że najlepsza zabawa to ta w sprawdzonym gronie, gdzie nikt na nikogo nie będzie patrzył krzywo, gdzie znamy swoje upodobania i możliwości. Dlatego tak chętnie bawimy się u przyjaciół, na domówce lub sami podejmujemy rolę organizatora i przyjaciół i członków rodziny zapraszamy na przyjęcie zorganizowane u nas.

 

Nieliczni witają Nowy Rok „na bogato”

 

To jedyna taka okazja w roku, by zaszaleć na 100%. 6% z nas chce w tym czasie totalnie oderwać się od rzeczywistości, więc na miejsce powitania nadchodzącego roku wybiera mniej lub bardziej egzotyczne wojaże. Czasem na przekór naszej pogodzie, pragną świętować na gorącej plaży, czasem zaś szukają miejsc na mapie, gdzie o tej porze roku śnieg jest gwarantowany – czego nie można powiedzieć o kraju rodzimym. Niewiele mniej uważa, że ta niesamowita noc jest wprost stworzona, by przygotować się do niej wyjątkowo. Panie od wakacji planują już jaką wybiorą kreację, jaką fryzurą zrobią wrażenie na koleżankach i kolegach, a fryzjerów, manikiurzystki i kosmetyczki zamawiają z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Wszystko po to, by zabłysnąć i poczuć się jak prawdziwa królowa na balu lub zorganizowanej imprezie. 5% z chęcią na taką imprezę wybierze się nico dalej, na przykład w góry, gdzie przy blasku ogniska, podczas przejażdżki kuligiem w takt góralskiej muzyki bawić się do białego rana, a Nowy Rok powitać z najpiękniejszymi widokami z okna.

 

Impreza na rynku lub tête-à-tête

 

Jeszcze mniej osób, tylko 4% deklaruje, że będzie bawić się na miejskich imprezach pod gołym niebem, gdzie coraz częściej organizowane są koncerty znanych wykonawców, a w większości dużych miast powoli tradycją staje się zapraszanie nie tylko polskich gwiazd ale również tych zagranicznych, co jednocześnie transmitowane jest w lokalnych lub ogólnopolskich telewizjach. Nie dziwi więc fakt, że tego typu sposób na spędzanie tego wieczoru jest wybierana coraz częściej, a niewątpliwą jego zaletą jest też fakt, że zabawa w doborowym towarzystwie jest całkowicie bezpłatna.

 

Nie marnuj już dłużej czasu

 

Wciąż nie wiesz co robić w Sylwestra? Nie trać czasu na rozmyślania, a przejrzyj imprezy sylwestrowe dla singli. Być może warto skrzyknąć innych samotnych i zaproponować spędzenie tego wieczoru u Ciebie. Być może koledzy z pracy okażą się świetnymi kompanami do zabawy, a Nowy Rok przyniesie Ci wiele przyjaźni. A może warto zaprosić koleżankę z pracy, która już dawno wpadła Ci w oko na imprezę sylwestrową lub poszukać towarzysza nie tylko na jeden wieczór ale na całe życie w portalu matrymonialnym? A jeśli nadal nie możesz się zdecydować, może warto zamiast oglądać transmisję w domu, wyjść na rynek i dać porwać się zabawie?

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *