ZDROWIE

E papierosy – dla kogo

Elektroniczne papierosy przeznaczone są dla osób należących do trzech różnych grup. Pierwszą grupę stanowią osoby palące klasyczne papierosy i wcale nie zamierzają ani nie mają ochoty przestać palić. Dla tych osób elektroniczny papieros jest zdrowszą alternatywą i bardzo ułatwia życie, np. biorąc pod uwagę obowiązujący zakaz palenia w coraz większej ilości miejsc.

Kolejną grupę tworzą osoby chcące rzucić palenie. We wkładach e papierosów stężenie nikotyny można stopniowo zmniejszać, a tym samym doprowadzić do całkowitej jej eliminacji.

Ostatnią grupą są tak zwani gadżeciarze, czyli osoby, które podążają za najnowszymi trendami, idąc z duchem mody. W końcu modnie jest się dziś zaciągać elektronicznym papierosem, a nie klasycznym L&M.

Pewnie wielu zadaje sobie również pytanie, dlaczego pierwszy e papieros jest taki ważny. Otóż pierwszy zakupiony elektroniczny papieros jest bardzo ważny, szczególnie dla osób, które nie mają silnej motywacji, by rzucić tradycyjne papierosy. Tak naprawdę nieudany zakup i wyrzucone w przysłowiowe błoto pieniądze, są w stanie bardzo szybko wybić z głowy palaczowi podjęcie kolejnej próby walki z nałogiem. Dlatego na początek warto sięgnąć po klasykę i zainwestować w solidny zestaw startowy o neutralnym smaku, a dopiero gdy choć trochę poużywamy już elektronicznego papierosa, możemy zacząć eksperymentować ze smakami wkładów.

Warto zawsze przed zakupem pierwszego elektronicznego papierosa https://maniolo.pl/e-papierosy/ zasięgnąć opinii i rad ekspertów, przejrzeć fora internetowe oraz podpytać znajomych.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

You may also like...