URODA

Zagęszczanie włosów. Kunszt i skuteczność – zabieg laserowy

Na rynku dostępnych jest wiele metod wizualnego zwiększania objętości oraz grubości fryzury, z których to skorzystać mogą osoby zmagające się z różnorakimi problemami zdrowotnymi powodującymi nadmierną utratę włosów, ich zbyt szybkie oraz niekontrolowanie przerzedzanie się, czy w końcu – osłabienie ich struktury zewnętrznej. Również nas salon stale poszerza ofertę tego typu terapii, wprowadzając do niej takie rozwiązania jak zagęszczanie włosów metodą keratynową, metodą tape in oraz wieloma innymi sposobami. W dzisiejszym artykule pragniemy nieco dokładniej przyjrzeć się jednej z nich – a mianowicie niemalże futurystycznej metodzie zagęszczania włosów.

Pomimo, że wydawać się może ona nieco skomplikowana, szczególnie jeżeli nigdy wcześniej nie mieli Państwo styczności z usługami świadczonymi przez nasz salon, to w praktyce okazuje się, że jest to proces nadzwyczaj prosty – przystępując do niego nasz ekspert podłączy do prądu specjalne urządzenie emitujące wiązkę lasera, które to zostanie następnie wykorzystane w trakcie zabiegu celem solidnego i efektywnego przytwierdzenia pasm włosowych do uczesania konsumenta przy pomocy zaawansowanych technologicznie oraz w pełni bezpiecznych dla użytkownika włókien nano.

Wszystkich klientów zainteresowanych tym sposobem poprawy prezencji ogólnej fryzury pragniemy ostrzec, że będą musieli oni zarezerwować nieco więcej wolnego czasu niż miałoby to miejsce w przypadku, gdyby zdecydowali się oni skorzystać z metod kanapkowej, keratynowej, czy siateczkowej. Jest to spowodowane faktem, iż poszczególne pasma muszą zostać dokładnie przymocowane, aby zachować naturalny efekt przez możliwie jak najdłuższy czas, co jednocześnie wiąże się z koniecznością wykonywania usługi w nieco wolniejszy sposób. Wykorzystywane przez nas urządzenie jest w stanie umożliwić mocowanie około stu pasemek w przeciągu od 2,5 do 3 godzin. Jesteśmy jednakże przekonani, że w przyjacielskiej i komfortowej atmosferze naszego salonu czas poświęcony na przedłużanie włosów minie Państwu bardzo szybko, natomiast gdy po zakończeniu terapii przejrzą się Państwo w lustrze i zauważą po raz pierwszy olśniewający efekt długich, gęstych i pięknych włosów, na Państwa twarzy zakwitnie szeroki oraz szczery uśmiech prawdziwego zadowolenia.

Co równie ważne, po aplikacji pasma utrzymują się na głowie bardzo długo – jeżeli tylko nie będą one narażone na uszkodzenia mechaniczne ani nadmierną ilość kosmetyków niskiej jakości, będą one cieszyć oko zarówno nasze jak i naszych znajomych oraz rodziny przez kilkanaście długich miesięcy. Nie oznacza to jednakże, że są Państwo zmuszeni do zaakceptowania pierwotnego stylu ich upięcia – w dowolnym momencie mogą Państwo odwiedzić nasz salon i poprosić o wykonanie usługi stylizacyjnej, która to polegać będzie na całkowitej transformacji obecnej fryzury w uczesanie w pełni zgodne z obowiązującymi w danym sezonie trendami modowymi!

Zachęcamy do wstąpienia w nasze progi lub kontaktu telefonicznego albo mailowego również osoby, które stale rozważają poddanie się zabiegowi. Bazując na podanych podczas rozmowy informacjach, nasi przedstawiciele doradzą najlepszy sposób zamaskowania niedoskonałości fryzury i jednocześnie dołożą wszelkich starań, aby usługa wykonana została w odpowiadającym Państwu terminie. Zadowolenie konsumenta jest dla nas najwyższym priorytetem – już teraz i Państwo mogą się o tym przekonać! Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą skupu włosów!

You may also like...